1. Analiza i doradztwo

Najważniejszym kluczem do sukcesu każdego projektu jest analiza i prawidłowe określenie potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji, a także znajomość wielu gałęzi biznesu pozwala nam na przygotowanie wspólnie z klientami szczegółowych opracowań wdrożenia i dokumentów niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia projektu. Potrafimy również działać dynamicznie tam, gdzie sytuacja tego wymaga.

 

2. Zarządzanie projektem

Stosujemy własne rozwiązania i narzędzia, które wspomagają zarządzanie projektem, kontakt z klientami i sprawny odbiór aplikacji, a także umożliwiają łatwe monitorowanie tego, co dzieje się obecnie w projekcie.

 

3. Kontrola jakości

W celu dostarczenia jak najlepszego projektu oprogramowanie, które tworzymy jest sprawdzane na wielu poziomach. Posiadamy własny dział testów oprogramowania, systemy testów automatycznych, mechanizmy kontroli wydajności, jakości i dokumentacji kodu. Kontrolujemy również wydajność naszych aplikacji od poziomu projektowania, poprzez kontrole kodu do finalnych testów obciążenia przed oddaniem gotowej aplikacji.

 

4. Obsługa serwisowa

Świadczymy również usługi powdrożeniowe takie jak: techniczna obsługa serwisów, dalszy rozwój istniejących aplikacji czy consulting w zakresie rozwoju, pozycjonowania i reklamowania portali.