Zobacz wszystkie aktualności

Start platformy Opennexus

4 czerwca wystartowała platforma transakcyjna Opennexus. Po kilku miesiącach, jakże owocnej pracy można już w pełni podziwiać efekty i korzystać z funkcjonalności aplikacji.

 

Opennexus to platforma zakupowa, która umożliwia nie tylko zakup i sprzedaż produktów, ale również i monitorowanie, analizę danych oraz wspierania obu tych procesów. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnością właściciele platformy mają pełną kontrolę nad wszystkim, przez co użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie. Ponadto każdy z uczestników transakcji może kontrolować i analizować na bieżąco własne działania.

 

Aplikację Opennexus tworzyliśmy od samego początku do samego końca. Braliśmy udział w dyskusjach, gdzie rozważaliśmy wspólnie z właścicielami portalu funkcjonalności platformy, projektowaliśmy wszystkie rozwiązania programistyczne, a także pomagaliśmy we wdrożeniu całego projektu. Kilka miesięcy żmudnej pracy, ale jakże owocnej dla obu stron, można już w pełni podziwiać. Platforma transakcyjna Opennexus wystartowała!

 

Dzień otwarcia platformy był wielkim dniem nie tylko dla właścicieli platformy, ale również i dla nas – jej twórców. Każdy wykonany przez nas projekt jest nam tak samo bliski i lubimy spoglądać, jak sprawuje się poza warunkami „laboratoryjnymi”. Właściciele nie stronili od obaw, ale suma sumarum platforma okazała się wielkim sukcesem. Kolejny zadowolony klient, kolejny zamknięty projekt, kolejny sukces na naszym koncie.