Zobacz wszystkie aktualności

SoftForm rusza z wyjątkowym e-projektem EduInfo.co.uk

Firma programistyczna softform.pl zaangażowała się w nowy, jedyny w swoim rodzaju e-projekt, którego celem jest szybka i konkretna pomoc poszukującym odpowiedniej szkoły w Wielkiej Brytanii i błyskawiczne porównanie poszczególnych jednostek edukacyjnych na szczeblu lokalnym (miasta, hrabstwa) czy globalnym (kraju).

 

Projekt autorstwa SoftForm, EduInfo.co.uk, który właśnie rusza, to nie tylko interesujące wyzwanie programistyczne, ale także niezwykła inicjatywa społeczna, która ma dostarczać wszelkie niezbędne informacje dotyczące edukacji przedszkolnej oraz na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjalnej i średniej dosłownie na klik. EduInfo.co.uk umożliwia znalezienie w krótkim czasie interesujących Ciebie szkół w danym regionie Anglii, sprawdzenie ich pod istotnymi względami oraz wytypowanie idealnej placówki edukacyjnej odpowiadającej w pełni Twoim potrzebom.

 

E-platforma poświęcona szkolnictwu w Wielkiej Brytanii, EduInfo.co.uk, jest unikatowa pod każdym względem. Przede wszystkim portal podaje najbardziej przydatne, aktualne informacje dotyczące danej szkoły. Oprócz podstawowych danych, a więc dokładnego adresu, numeru telefonu, współrzędnych geograficznych, mapki dojazdowej, numeru identyfikacyjnego szkoły, lokalnej jednostki zarządzającej szkołą, liczby uczniów w szkole (również z podziałem na płeć), typu szkoły możesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje, które pomogą podjąć właściwą decyzję w wyborze szkoły.

 

Szczegółowe dane z kolei obrazują jak dana szkoła plasuje się w kwestii zdawania i wyników egzaminów na danym poziomie edukacji. Rezultaty egzaminów placówek edukacyjnych są zestawione z wynikami szkół w danym mieście, w danym hrabstwie oraz na szczeblu krajowym i są przedstawione w wizualnie przejrzysty sposób graficzny - za pomocą wykresów i tabel. Taka wiedza pozwoli Ci stwierdzić jak rzetelnie dana szkoła podchodzi do przygotowania uczniów do egzaminów końcowych w porównaniu do innych placówek. Poza tym możesz łatwo zaobserwować jakie wyniki wybrana placówka edukacyjna uzyskiwała na przestrzeni kilku ostatnich lat, co pozwoli stwierdzić jaka jest jakość i skuteczność kształcenia w danej placówce czy dobre wyniki z egzaminów są ciągłym zjawiskiem czy raczej jednorazowym. Czytelne tabele i wykresy pokażą Ci również jak rozkładają się poszczególne wydatki w danej placówce również w przeliczeniu na jednego ucznia. Wiedza ta pozwoli Ci stwierdzić, które kwestie edukacyjne są należycie dofinansowane a które niewystarczająco.

 

Poza tym, prześledzenie zawartych na EduInfo.co.uk statystyk z kilku ostatnich lat pokaże przekrój uczniów w każdej szkole w skali lokalnej, regionalnej i globalnej. Poznasz dokładny profil uczących się w danej placówce chłopców i dziewczynek, na przykład dla jakiej części uczniów angielski nie jest pierwszym językiem, jaki procent dzieci korzysta z bezpłatnych posiłków, ilu uczących się wymaga dodatkowej opieki edukacyjnej nauczyciela, itp.

 

EduInfo.co.uk posiada ekspresową wyszukiwarkę szkół przez co proces selekcji i porównywania szkół jest zminimalizowany do trzech kliknięć. Wybierasz hrabstwo w którym poszukujesz szkoły, potem miasto, które Cię interesuje a następnie poziom edukacji - i to jest cały proces opisujący Twoje działanie. Bez wątpienia szybkość i łatwość poruszania się po portalu EduInfo.co.uk należy do jego najmocniejszych stron.

 

EduInfo to rewolucyjny projekt SoftForm umożliwiający znalezienie odpowiedniej szkoły w łatwy i szybki sposób bazując na rzetelnych danych przedstawionych w przystępny sposób. Ich prześledzenie pozwoli każdemu stwierdzić czy jakość edukacji w danej szkole odpowiada jego oczekiwaniom. Z pewnością start-up EduInfo.co.uk to nieoceniona pomoc i niezwykle użyteczne narzędzie zarówno dla rodziców jak i uczniów stojących przed wyborem szkoły.