Realizacje

Firma Softform działa na rynku od 2005 roku. W ciągu tych lat zdołaliśmy zrealizować wiele projektów i zadowolić wielu klientów. Wszystko co robimy, robimy z pasją, pełnym zaangażowaniem i nastawieniem na sukces klienta. Każdy projekt to małe dzieło, w które inwestuje klient, by później odnieść dla siebie korzyści i zyski. Zysk i sukces klienta jest również naszym sukcesem, który motywuje nas i inspiruje do kolejnych działań.

Na naszym koncie jest wiele małych projektów w postaci stron i portali www, jak i dużych projektów w postaci oprogramowania dedykowanego. Zarówno klienci zlecający nam przygotowanie strony internetowej, jak i klienci zlecający wykonanie dużego oprogramowania są w pełni zadowoleni z świadczonych przez nas usług i chętnie do nas powracają z kolejnymi zleceniami.

Do naszych największych, najbardziej innowacyjnych i kompleksowych realizacji należy projekt Opennexus. Drugim z rozwiązań o rozbudowanej strukturze jest projekt Faqs, gdzie wykonaliśmy wiele modułów i na życzenie właściciela portalu wciąż opracowujemy kolejne moduły, gdyż portal cieszy się ogromną popularnością wśród internautów z całego świata. Te i inne wybrane realizacje mogą Państwo przejrzeć wybierając z panelu po lewej kategorię.