Kolejnym uruchomionym projektem naszej firmy jest Irelandstats.com .To serwis zbierający informacje o Irlandii. Zbiór statystyk podany w przyjaznej i dostępnej dla każdego człowieka formie! Zdecydowaliśmy się na uruchomienie tego portalu ze względu na to, że wielu naszych rodaków emigrowało właśnie do Irlandii. Drugim powodem jest brak w Irlandii tego typu serwisów. Odnaleźliśmy niszę, więc grzechem by było jej nie wykorzystać. Dotychczas w Irlandii istniało tylko kilka serwisów teleadresowych, które poza danymi kontaktowymi nie zawierały nic więcej. Nasz serwis zawiera znacznie więcej informacji niż tylko dane teleadresowe.


Wartość portalu  Irelandstats.com polega głównie na tym, że oprócz podstawowych, surowych danych, oferuje on również dostęp do wykresów, map i innych wizualizacji, które  jeszcze dokładniej odzwierciedlają dane zagadnienie, co pozwala na lepszego jego zrozumienie. Wszystkie dane są analizowane i aktualizowane na bieżąco, więc macie pewność, że są one poprawne i dokładne.


Poza danymi portal  Irelandstats.com oferuje również ciekawe artykuły, które dostarczą wam niezbędnej wiedzy a czasem też i posłużą jako poradnik w danej kwestii, która akurat was nurtuje. Bez wychodzenia z domu będziecie mogli poznać różne ważne zagadnienia dotyczące np. zdrowia czy edukacji swoich dzieci.


Irelandstats.com to portal zawierający dane z różnych dziedzin życia. Jest to jedyna taka baza danych w Irlandii, w której zawierają się statystyki dotyczących między innymi takich obszarów życia jak: edukacja, zdrowie, ekonomia, środowisko, transport czy rozrywka. Irelandstats.com to portal, który zawiera wszelkie dane, których szukasz w jednym miejscu. Dane te są starannie posegregowane i podane użytkownikom w przejrzystej oraz przyjaznej formie – oczywiście za darmo.


Dzięki temu portalowi będziecie zawsze na bieżąco z wszelkimi nowinkami z różnych dziedzin życia. Portal Irelandstats.com to praktyczne i godne zaufania źródło informacji przyjazne każdemu człowiekowi.