MedBiz.pl

 

MedBiz.pl to innowacyjny portal medyczny, oferujący dotąd jeszcze niewykorzystane możliwości na rynku usług medycznych. Portal MedBiz.pl to coś więcej niż tylko baza placówek medycznych - to źródło wszelkich potrzebnych informacji dotyczących leczenia w Polsce zarówno w gabinetach prywatnych jak i publicznych.

 

Co takiego wyróżnia portal MedBiz.pl na tle konkurencji? Przede wszystkim to, że zostały w nim zastosowane innowacyjne rozwiązania w postaci informacji o długości kolejek zarówno do lekarzy jak i na konkretne badania. Publikowane są również informacje o limitach miejsc na badania specjalistyczne. Co daje takie rozwiązanie?

 

Takie rozwiązanie znacznie ułatwia pacjentom orientację, gdzie i kiedy szybciej mogą uzyskać pomoc medyczną. Nie trzeba wychodzić z domu, wydzwaniać po placówkach medycznych, itp. Na portalu MedBiz.pl wszystkie te informacje są dostępne zupełnie za darmo. Skąd pewność, że dane są aktualne?

 

Dane aktualizowane są codziennie, więc bez obaw można z nich korzystać, oszczędzając w ten sposób czas, pieniądze i nerwy.

 

Oczywiście poza innowacyjnymi dodatkami na portalu MedBiz.pl można znaleźć klasyczną bazę polskich placówek starannie posegregowanych według kategorii: gabinety, kliniki, przychodnie, szpitale oraz z podziałem na placówki prywatne i publiczne. Nie zabrakło również podziału placówek według miejscowości.

 

Do każdej placówki medycznej załączony został opis, dane kontaktowe, informacje o świadczonych usługach i wykonywanych badaniach, a także spis lekarzy, którzy w danej placówce urzędują.

 

Warto jeszcze wspomnieć, iż na portalu MedBiz.pl znaleźć można również wiele przydatnych artykułów, z których można się dowiedzieć o tym co aktualnie dzieje się na rynku medycznym, jak również poradników, w których zawarte są informacje na temat tego jak załatwić wszelkie formalności np. w związku z opieką nad osobą starszą.

 

MedBiz.pl to pierwszy w Polsce tak innowacyjny i rzetelny portal medyczny, który dostarcza pacjentom wszelkiej niezbędnej wiedzy o polskich placówkach medycznych i o tym, czego można się spodziewać będąc pacjentem.