Projekty internetowe

Firma Softform posiada również własne projekty internetowe, które są naszym poligonem doświadczalnym w zakresie pozycjonowania i analizowania rynku internetowego. Najpopularniejsze z naszych serwisów osiągają kilkadziesiąt tysięcy odwiedzin dziennie. Wśród serwisów naszej firmy znajdują sie strony z grami, tematyką kobiecą, a także strony z informacjami technicznymi.

 

Dzięki tego typu projektom nasi pracownicy mogą doskonalić swoje umiejętności, a także poznawać trendy rynku internetowego, co później pozwala na lepszą analizę potrzeb klientów. Dla nas najważniejszy jest klient, dla klienta sukces jego strony internetowej. Dzięki własnym projektom internetowym możemy wybrać dla klienta najbardziej skuteczną kampanię e-marketingową, gdyż dokładnie potrafimy określić potrzeby klienta, potrzeby internautów oraz trendy, które panują na rynku. Te trzy składniki sprawiają, że sukces jest w zasięgu ręki.

 

Wśród naszych projektów internetowych znajdują się mniejsze i większe serwisy, które cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Do najciekawszych z naszych serwisów należą:

 

olddomains.net - to system zbierający informacje o wygasłych domenach internetowych. W chwili obecnej w bazie znajduje się już 250 000 domen wraz z informacjami o ich poprzedniej zawartości, statystykach i linkach, które posiadały strony znajdujące się pod tymi adresami. serwis olddomains znajdujący się w 100 000 najpopularniejszych serwisów internetowych według rankingu Alexa.

 

pasjans - bardzo popularny serwis z grami logicznymi odwiedzany codziennie przez kilkadziesiąt tysięcy internautów.

 

grydarmowe.com - serwis z grami napisany w django